Dane kontaktowe

P.P.H.U. Rzeźbiarstwo w drewnie
B. Bąkowski
R. Kowalski
58-100 Świdnica
ul. Michejdy 9
tel./fax. +48 74 851 60 18
wooden@wooden.pl

Przykładowe realizacje

Oferta

Oferta nasza skierowana jest do firm, instytucji, sklepów, hurtowni i wszystkich osób, które cenią sobie jakość i estetykę i ręczną pracę. Dbałość o najwyższą jakość wyrobów oraz talent rzemieślników pozwala na wytwarzanie prawdziwych perełek. Ręczna praca zapewnia niepowtarzalność usługi.

Wykonujemy rzeźby różnych rozmiarów- od 10 cm do naturalnej wielkości. Podstawowym surowcem jest drewno lipowe ale na zamówienie klienta wykonujemy również rzeźby i płaskorzeźby z dębu, buku i olchy. Wyroby nasze wykańczane są farbami ekologicznymi, woskiem, pastą lub lakierem. Tworzymy płaskorzeźby, rzeźby, pamiątkowe tablice, oryginalne upominki firmowe (element loga) doskonałe jako podarunki czy elementy wystroju wnętrz. Wśród naszych dotychczasowych prac znajdują się figury przedstawiające świętych i osoby świeckie, rzeźby zwierzęt, postaci z legend czy bajek, krajobrazy (płaskorzeźby), elemety dekoracyjne, z motywami sztuki ludowej, o tematyce historycznej, przedmioty (krzyże, podkowy, drogowskazy) i wiele innych. Przyjmujemy również zamówienia wykonywane według wzorów czy sugestii klienta. Nasze produkty zdobią polskie i zagraniczne domy.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie wyrobu elementów ozdobnych  do drzwi, okien i mebli. Współpracujemy z firmą Urzędowski, dla której wykonujemy elementy dekoracyjne do okien.
Mamy nadzieję że spełnimy Państwa oczekiwania, które zaowocują dalszą udaną współpracą.

Zobacz przykłady naszych prac.