Oferta

Snycerstwo to rodzaj rzemiosła artystycznego polegającego na rzeźbieniu w drewnie. Jest to bardzo stary rodzaj sztuki zdobniczej, który znany był prawdopodobnie już w paleolicie. Jej największy rozkwit przypada na barok i gotyk.

Tradycje firmy Snycerstwo sięgają lat dziewięćdziesiatych, od tej pory wykonaliśmy setki wyrobów.

Wykonujemy rzeźby różnych rozmiarów- od 10 cm do naturalnej wielkości. Podstawowym surowcem jest drewno lipowe ale na zamówienie klienta wykonujemy również rzeźby i płaskorzeźby z dębu, buku i olchy. Wyroby nasze wykańczane są farbami ekologicznymi, woskiem, pastą lub lakierem. Tworzymy płaskorzeźby, rzeźby, pamiątkowe tablice, oryginalne upominki firmowe (element loga) doskonałe jako podarunki czy elementy wystroju wnętrz. Wśród naszych dotychczasowych prac znajdują się figury przedstawiające świętych i osoby świeckie, rzeźby zwierzęt, postaci z legend czy bajek, krajobrazy (płaskorzeźby), elemety dekoracyjne, z motywami sztuki ludowej, o tematyce historycznej, przedmioty (krzyże, podkowy, drogowskazy) i wiele innych. Przyjmujemy również zamówienia wykonywane według wzorów czy sugestii klienta. Nasze produkty zdobią polskie i zagraniczne domy.

Oferta nasza skierowana jest do firm, instytucji, sklepów, hurtowni i wszystkich osób, które cenią sobie jakość i estetykę i ręczną pracę. Dbałość o najwyższą jakość wyrobów oraz talent rzemieślników pozwala na wytwarzanie prawdziwych perełek. Ręczna praca zapewnia niepowtarzalność usługi.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie wyrobu elementów ozdobnych do drzwi, okien i mebli.
Mamy nadzieję że spełnimy Państwa oczekiwania, które zaowocują dalszą udaną współpracą.

Zobacz nasze realizacje

Copyright © 2020 Snycerstwo, rzeźbiarstwo w drewnie

Design by Graff